BİRİM KALİTE TAKIMI

S.NO

ÜNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

01

Dr.Öğr.Üyesi

Murat KARAVİN

Yüksekokul Müdürü

Kalite Temsilcisi

02

Yüksekokul Sekreteri

Erkan BAĞ

Kalite Sorumlusu

 

BİRİM İÇ KONTROL SORUMLUSU

S.NO

ÜNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

01

Bilgisayar İşletmeni

Yunus Emre TEMUR

İç Kontrol Sorumlusu

 

BİRİM KVKK ALT KOMİSYONU

S.NO

ÜNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

01

Öğr.Gör.

Aynur CANAYDIN

Müdür Yardımcısı

Başkan

02

Yüksekokul Sekreteri

Erkan BAĞ

 

Üye

03

Bilgisayar İşletmeni

Rafet KELEŞ

 

Üye

 

AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONU

S.NO

ÜNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

01

Doç.Dr.

Adnan AKÇİN

Başkan

02

Dr.Öğr.Üyesi

İdris BEKTAŞ

Üye

03

Dr.Öğr.Üyesi

Ekrem BÖLÜKBAŞI

Üye

04

Dr.Öğr.Üyesi

Şirin OBA İLTER

Üye

 

YAYIN ALT KOMİSYONU

S.NO

ÜNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

01

Dr.Öğr.Üyesi

Veli ÇELİKTAŞ

Müdür Yardımcısı

Başkan

02

Dr.Öğr.Üyesi

Gözde KILINÇ

Üye

03

Dr.Öğr.Üyesi

İdris BEKTAŞ

Üye

 

KISMİ ZAMANLI İSTİHDAM EDİLECEK ÖĞRENCİ BAŞVURULARINI DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

S.NO

ÜNVANI

ADI SOYADI

KOMİSYON GÖREVİ

01

Öğr.Gör.

Aynur CANAYDIN

Müdür Yardımcısı

Başkan

02

Öğr.Gör.

Gamze YÜKSEL

Üye

03

Öğr.Gör.

Meliha DÖĞÜCÜ

Üye

 

YEMEK BURSU DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

S.NO

ÜNVANI

ADI SOYADI

KOMİSYON GÖREVİ

01

Öğr.Gör.

Aynur CANAYDIN

Müdür Yardımcısı

Başkan

02

Öğr.Gör.

Gamze YÜKSEL

Üye

03

Öğr.Gör.

Meliha DÖĞÜCÜ

Üye

 

STAJ VE EĞİTİM UYGULAMA KURULU

S.NO

ÜNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

01

Dr.Öğr.Üyesi

Veli ÇELİKTAŞ

Müdür Yardımcısı

Başkan

02

Dr.Öğr.Üyesi

Beril KOCAMAN

Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölüm Başkanı

Üye

03

Dr.Öğr.Üyesi

Şirin OBA İLTER

Gıda İşleme Bölüm Başkanı

Üye

05

Dr.Öğr.Üyesi

Ekrem BÖLÜKBAŞI

Çevre Koruma Teknolojileri Bölüm Başkanı

Üye

06

Dr.Öğr.Üyesi

Sedat GÖKMEN

Veterinerlik Bölüm Başkanı

Üye

07

Öğr.Gör.

Cumali KARATUTLU

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Başkan Yardımcısı

Üye

 

MAZERET SINAVI DEĞERLENDİRME KOMİSYONU (BAHAR DÖNEMİ)

S.NO

ÜNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

01

Dr.Öğr.Üyesi

Veli ÇELİKTAŞ

Müdür Yardımcısı

Başkan

02

Doç.Dr.

Ferda ESER

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı

Üye

03

Dr.Öğr.Üyesi

Beril KOCAMAN

Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölüm Başkanı

Üye

04

Dr.Öğr.Üyesi

Şirin OBA İLTER

Gıda İşleme Bölüm Başkanı

Üye

05

Dr.Öğr.Üyesi

Sedat GÖKMEN

Veterinerlik Bölüm Başkanı

Üye

 

 

ERASMUS-FARABİ-MEVLANA BİRİM KOORDİNATÖRLERİ

S.NO

ÜNVANI

ADI SOYADI

01

Dr.Öğr.Üyesi

Beril KOCAMAN

Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölüm Başkanı

02

Dr.Öğr.Üyesi

Ekrem BÖLÜKBAŞI

Çevre Koruma Teknolojileri Bölüm Başkanı

03

Dr.Öğr.Üyesi

Şirin OBA İLTER

Gıda İşleme Bölüm  Başkanı

04

Doç.Dr.

Ferda ESER

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı

05

Dr.Öğr.Üyesi

Sedat GÖKMEN

Veterinerlik Bölüm Başkanı

 

 

 

 

ENGELLİ ÖĞRENCİ AKADEMİK BİRİM TEMSİLCİSİ

S.NO

ÜNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

01

Dr.Öğr.Üyesi

Fadime SEYREKOĞLU

Birim Temsilcisi

 

PİYASA FİYAT ARAŞTIRMA KOMİSYONU

S.NO

ÜNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

01

Dr.Öğr.Üyesi

Veli ÇELİKTAŞ ( Müdür Yrd.)

Başkan

02

Dr.Öğr.Üyesi

Fadime SEYREKOĞLU

Asil Üye

03

Dr.Öğr.Üyesi

Ebru BATI AY

Asil Üye

04

Öğr.Gör.

Aynur CANAYDIN (Müdür Yrd.)

Yedek Başkan

05

Dr.Öğr.Üyesi

Sedat GÖKMEN

Yedek Üye

06

Dr.Öğr.Üyesi

Sultan ACUN

Yedek Üye

 

MUAYENE VE KABUL KOMİSYONU

S.NO

ÜNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

01

Dr.Öğr.Üyesi

Beril KOCAMAN

Başkan

02

Dr.Öğr.Üyesi

İdris BEKTAŞ

Asil Üye

03

Dr.Öğr.Üyesi

İnci Bahar ÇINAR

Asil Üye

04

Dr.Öğr.Üyesi

Gözde KILINÇ

Yedek Başkan

05

Dr.Öğr.Üyesi

Şirin OBA İLTER

Yedek Üye

06

Öğr.Gör.

Uğur TEMİZ

Yedek Üye