Suluova Meslek Yüksekokulu Yönetimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Murat Karavin murat.karavin@amasya.edu.tr 3152
Öğr. Gör. Faruk Aygül faruk.aygul@amasya.edu.tr 3136
Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Adnan Akçin adnanakcin@amasya.edu.tr 3013
Dr. Öğr. Üyesi Beril Kocaman beril.kocaman@amasya.edu.tr 3138
Dr. Öğr. Üyesi Ebru Batı Ay ebru.bati@amasya.edu.tr 3109
Dr. Öğr. Üyesi İdris Bektaş idris.bektas@amasya.edu.tr 3124
Dr. Öğr. Üyesi Onur Aker onur.aker@amasya.edu.tr 3017
Dr. Öğr. Üyesi Veli Çeliktaş veli.celiktas@amasya.edu.tr 3161
Öğr. Gör. Gülhan Özdoğan Sarıkoç gulhan.ozdogan@amasya.edu.tr 3020
Çevre Koruma Teknolojileri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Ekrem Bölükbaşı ekrem.bolukbasi@amasya.edu.tr 3137--4856
Dr. Öğr. Üyesi İnci Bahar Çınar inci.cinar@amasya.edu.tr 3133
Öğr. Gör. Solmaz Garan solmaz.garan@amasya.edu.tr 3126
Gıda İşleme Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Gözde Kılınç gozde.kilinc@amasya.edu.tr 3132
Dr. Öğr. Üyesi Şirin Oba İlter sirin.oba@amasya.edu.tr 3129
Öğr. Gör. Ali Emrecan Ata aliemrecan.ata@amasya.edu.tr 3127
Öğr. Gör. Fadime Seyrekoğlu fadime.tokatli@amasya.edu.tr 3018
Öğr. Gör. Sultan Acun sultan.acun@amasya.edu.tr 3020
Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Arda Onur Özkök arda.ozkok@amasya.edu.tr 3113
Öğr. Gör. Melih Sercan Ustaoğlu sercan.ustaoglu@amasya.edu.tr 3005
Öğr. Gör. Sedat Gökmen sedat.gokmen@amasya.edu.tr 3116
Öğr. Gör. Uğur Temiz ugur.temiz@amasya.edu.tr 3114
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Ferda Eser ferda.eser@amasya.edu.tr 3121
Dr. Öğr. Üyesi Selin Kınalı Demirci selin.kdemirci@amasya.edu.tr 3131
Öğr. Gör. Aynur Canaydın aynur.canaydin@amasya.edu.tr 3154
Öğr. Gör. Can Şahan can.sahan@amasya.edu.tr
Öğr. Gör. Cumali Karatutlu cumali.karatutlu@amasya.edu.tr 3122
Öğr. Gör. Gamze Yüksel gamze.yuksel@amasya.edu.tr 3123
Öğr. Gör. Gülay Yağcı Alaoğlu gulay.yagci@amasya.edu.tr 3022
Öğr. Gör. İsmail Kaya ismail.kaya@amasya.edu.tr 3128
Öğr. Gör. Meliha Döğücü meliha.dogucu@amasya.edu.tr 3134
Öğr. Gör. Merve Boz merve.boz@amasya.edu.tr
Öğr. Gör. Mustafa Karataş mustafa.karatas@amasya.edu.tr 3117
Öğr. Gör. Uğur Koç ugur.koc@amasya.edu.tr 3135