Suluova MYO Akademik Kurul Toplantısı Yapıldı.

Amasya Üniversitesi Suluova Meslek Yüksekokulu 2017-2018 eğitim-öğretim yılı "Akademik Kurul Toplantısı"nı Amasya Ünivetsitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Metin ORBAY ve Amasya Üniversitesi Genel Sekreteri Sn. Hasan ÖZYURT'un katılımlarıyla gerçekleştirdi.

Suluova Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleşen toplantıda; Suluova MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat KARAVİN ve öğretim elemanları da hazır bulundu. Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, ilçelerin en güzide kurumlarından birinin de ilçenin adını taşıyan yüksekokullar olduğunu belirterek, "Yüksekokulumuzun bu noktaya gelmesinde okul yönetiminin yanı sıra yerel yönetimlerin de destekleri var. Kendimizi de akademik ve idari olarak yetiştirip bu bölgeye hizmet etmemiz gerekir" dedi.

Ziyaretten ve bu zamana kadar yapılan Amasya Üniversitesi Rektörlüğünün desteklerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Suluova MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat KARAVİN, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay ve ve Amasya Üniversitesi Genel Sekreteri Hasan Özyurt'a teşekkür etti.

Toplantı akademisyenlerin soru ve görüşlerini dile getirmeleri ve değerlendirmelerinin ardından sona erdi. Rektör Prof. Dr. Metin Orbay, toplantının ardından yüksekokul yerleşkesinde birtakım incelemelerde bulundu.

1 (7)2 (6)3 (4)11 (4)

1 (9)2 (7)3 (5)